Σύμφωνα με την Κοινή Υπουργική Απόφαση που αναστέλλει προληπτικά τη λειτουργία όλων των εκπαιδευτικών δομών που εποπτεύονται από το Υπουργείο Παιδείας, η Invelop Skills έχει αναστείλει τη λειτουργία της από 11.3.2020 και όλα τα προγραμματισμένα δια ζώσης σεμινάρια των ημερών αυτών θα αναβληθούν. Μπείτε στην elearning πλατφόρμα μας και παρακολουθήστε τα διαθέσιμα σεμινάρια εξ αποστάσεως.

Digital Marketing Assistant

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη και βελτιστοποίηση της digital marketing στρατηγικής
  • Σχεδιασμός και υλοποίηση δημιουργικών καμπανιών digital marketing
    σε Google Ads, SEO, Social Media Ads (Facebook, Instagram, Linkedin)
  • Δημιουργία περιεχομένου και σχεδιασμός banners, video, blog και newsletter
  • Συμμετοχή στη σχεδίαση και υλοποίηση εκπαιδευτικών προγραμμάτων

Προσόντα θέσης:

  • Πτυχίο στον κλάδο του Marketing ή συναφή κλάδο
  • Πολύ καλή γνώση και εμπειρία στο χειρισμό Google Ads, SEO, Social Media Ads
  • Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Ms Office και Photoshop
  • Δημιουργικότητα
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και αναλυτική σκέψη

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Πλήρη και σταθερή απασχόληση με προοπτικές εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο info@invelopskills.gr

Scroll to Top